Wie staat er voor u klaar?

Lewis Dehesselle

Specialist in televisie, audio en video

lewis.dehesselle@coriotech.be

Bastia Van Den Bulck

Junior System Engineer

bastia@coriotech.be

Martine Serrien

Consultant Hospitality

martine.serrien@coriotech.be

Kevin Schroven

ICT-manager

kevin.schroven@coriotech.be

Jef Gils

Netwerkbeheerder

jef@coriotech.be

Pieter Boghe

Marketing

pieter@coriotech.be

Florian Wuyts

Field Engineer

florian@coriotech.be

Meer over ons

Onze technici Lewis en Jef verzorgen de installatie van onze producten.
Lewis is verantwoordelijk voor de installatie van alles wat te maken heeft met televisie, audio en video. Ook zorgt hij ervoor dat alle informatiekanalen en managementsystemen up and running zijn.

- Lewis Dehesselle

Bij Coriotech gebeurt er veel achter de schermen om onze service en producten draaiende te houden. Vraagt u zich af wie dat allemaal doet en hoe dit allemaal in zijn werk gaat? Lees dan zeker even verder!

Bastia van ons supportteam staat paraat om de continuïteit van onze services te garanderen.

- Bastia Van Den Bulck

Wil je meer info of heb je nog vragen? Aarzel dan niet om ons te contacteren.