Wie staat er voor u klaar?

Filip Helssen

CEO

filip.helssen@coriotech.be

Martine Serrien

Hospitality Consultant

martine.serrien@coriotech.be

Luk Soers

Administrator

luk.soers@coriotech.be

Patrick van Beek

IT Manager

patrick@coriotech.be

Zeid Al-Yassiri

Medior Support Engineer

zeid@coriotech.be

Lewis Dehesselle

Specialist in televisie, audio en video

lewis.dehesselle@coriotech.be

Pieter Govers

Technical Engineer

pieter.govers@coriotech.be

Sander Rasenberg

Community Manager

sander@coriotech.be

Pieter Boghe

Marketing

pieter@coriotech.be

Tomas Van Orshoven

Business Developer

tomas@coriotech.be

Paul Somers

Logistiek en Duurzaamheid

Meer over ons

Onze technici Lewis en Jef verzorgen de installatie van onze producten.
Lewis is verantwoordelijk voor de installatie van alles wat te maken heeft met televisie, audio en video. Ook zorgt hij ervoor dat alle informatiekanalen en managementsystemen up and running zijn.

- Lewis Dehesselle

Wil je meer info of heb je nog vragen? Aarzel dan niet om ons te contacteren.